Kancelaria oferuje przedsiębiorcom kompletnie zorganizowane i gotowe do działania spółki prawa handlowego. Są to spółki z o.o. zarejestrowane w KRS, posiadające wymagane przepisami dokumenty do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Bez zadłużeń i negatywnej historii.

Specyficzną specjalizacją Kancelarii jest dochodzenie roszczeń gwarancyjnych i pogwarancyjnych od sprzedawców aut nowych i używanych. Nieskromnie powiem – z uwagi na posiadane doświadczenie w branży jesteśmy skuteczni…

Opinie, wzory umów, pisma procesowe w 24h!

… e-porady, których zaletą jest dostępność i szybkość przy niewielkim nakładzie finansowym. Kancelaria oferuje opinie prawne, wzory umów i pism procesowych /sporządzonych w indywidualnej sprawie/, informacje dot obowiązujących aktów prawnych ect bezpośrednio na adres e-mail.

zasady świadczenia usług drogą elektroniczną:

Zapytanie należy przesłać na skrzynkę /e-mail/ Kancelarii dokonując jednocześnie opłaty na konto SEQUEL, ul. Mennicza 20, 43-400 Cieszyn na numer podany po kontakcie telefonicznym przez sms. Odpowiedz zwrotna /+dokument/ nastąpi do 24 h w dni robocze po dacie wpływu środków finansowych na podane konto.

ceny usług:

  • opinia prawna – od 100 zł
  • standardowa umowa indywidualna – od 150 zł
  • złożone problemy prawne wymagające sporządzenia indywidualnego dokumentu – do uzgodnienia

Podane ceny są cenami netto. Wystawiamy faktury VAT.